Op zaterdag 22 en zondag 23 september 2018 doet Roomburgh mee aan de 7e editie van de unieke fietstocht 2bike4alzheimer. Tijdens dit – door Alzheimer Nederland georganiseerde sportieve event –  fietsen we met ons team, van 10 enthousiaste fietsers, binnen 24 uur vijf etappes van 80 kilometer Een tocht van in totaal 400 kilometer!

U SPONSORT TOCH OOK?!

Roomburgh zet zich dagelijks in voor bewoners met Alzheimer. Dus natuurlijk willen wij graag bijdragen aan onderzoek naar deze ziekte. Helpt u ons mee en doet u ook een donatie?

U vindt ons team op https://2bike4alzheimer.inactievooralzheimer.nl/team/team-roomburgh. Hier kunt u ook doneren.

MISSIE ALZHEIMER NEDERLAND

Iedereen krijgt met de ziekte te maken: als patiënt, als mantelzorger of binnen de familie- of  vriendenkring. Alzheimer Nederland wil zich – samen met zo veel mogelijk anderen – voor deze mensen inzetten. De droom van Alzheimer Nederland is een toekomst zonder dementie. Met deze unieke estafette fietstocht zamelt Alzheimer Nederland dit jaar geld in voor onderzoek naar ‘Depressie en risico op dementie’.

 

Bert Buirma