Helpende (Plus) Avond (afdelingen KSW)

Zorgcentrum Roomburgh is een kleine organisatie met veel aandacht voor elkaar. We vinden het belangrijk om met plezier te werken en goede zorg te verlenen! Ben jij meer dan alleen je diploma? Wij zoeken een Helpende (Plus) die op onze afdelingen KSW (Kleinschalig Wonen) niet alleen helpt, maar ook wat extra pit toevoegt! Ben jij iemand die verantwoordelijkheid neemt, maar ook zorgt voor welzijn op de werkvloer? We willen jou!

Wie we zoeken:

  • Diploma Helpende (Plus) niveau of bereid om plus te halen
  • Een liefde voor KSW die grenst aan passie
  • Verantwoordelijkheid met een vleugje spontaniteit
  • Een tikje excentriek om ons team te verrassen
  • Bereid om de avonden te werken

Voldoe je aan deze punten? Solliciteer dan nu!

Deze vacature is voor 18 uur per week (of uren in overleg), en het leuke is, we hebben plek voor twee nieuwe collega’s in ons team!

Dus wacht niet langer, en stuur je sollicitatie naar Bianca Alkemade via balkemade@roomburgh.nl

Heb je nog vragen? Bel dan gerust naar 071 – 589 22 00!